První tenisový víkend 25. a 26. května 2024

Sobotní  čtyřhry žen zahájily turnajový rok 2024. Zúčastnilo se osm párů, které odehrály tabulku systémem každý s každým. Vítězkami se staly Jana Trsková a Jitka Vojtěchovská, které si vylepšily loňskou bronzovou příčku. I přes trochu deštivé počasí, to byl velmi zajímavý turnaj a vítězky v něm neztratily ani set. Velmi zajímavým párem byla dvojice maminka a dcera  /12 let/ Bínovy, které prohrály pouze s vítězkami. Je znát, když někdo od dětství získává od profesionálních trenérů zkušenosti, které nám amatérům většinou chybí.

Počet vítězství               poměr gamů

1.     místo   Trsková – Vojtěchovská             7         35 : 9

2.     místo   Bínová L + N                             6                            33 : 14

3.     místo   Trnková  -  Rumlová G               5                            26 : 22

4.     místo   Rumlová K  - Syrovátková          4                            30 : 20

5.     místo   Flídrová – Kravtchuk                 2                            24 : 27

6.     místo   Kubíková – Zahradníková          2                             16 : 27

7.     místo   Bártová – Vicari                        2                             18 : 29

8.     místo   Nová – Toflová                         0                          3 : 35

Mužská čtyřhra naplánovaná na neděli začala pro čtrnáct párů na sice mokrých kurtech a za mlhy, ale pokračovala až do pozdního odpoledne v krásném počasí. Odehrály se tři skupiny, z nichž postoupilo osm nejlepších, kteří od čtvrtfinále sváděli krásné souboje o poháry a umístění. Oproti loňsku mělo Město Touškov zastoupení i na „bedně“, a to rovnou na prvním místě zásluhou páru Kryč , Ruml. Z 28 hráčů jich totiž  místních touškovských bylo pouze sedm!!

Skupina A

1. Weisskopf – Hlaváček         3 vítězství  18 : 8

2. Fišer – Maška               3 vítězství  17 : 7

3. Ďuriš P. – Malát                3 vítězství  16 : 10

4. Jelínek – Němec                  0 vítězství

O umístění v tabulce rozhodoval až poměr gamů a vzájemný zápas.

Skupina B

1. Černý – Uhlík                   4 v

2. Janíček – Thoma                   3 v

3. Tkačenko – Válek                  2 v

4. Valeš – Valeš                         1 v

5. Beber – Jakubec                    0 v

Skupina C

1. Rath – Voráček                    4 v

2. Kryč – Ruml                         2 v  15 : 14

3. Lisec – Volín                         2 v  13 : 13

4. Ďuriš R. – Novák                  2 v  10 : 13

5. Hacaperka – Sýkora              0 v

O postupu do čtvrtfinále opět rozhodoval až poměr vyhraných a prohraných gamů.

Čtvrtfinále

Homer

Logo_WEB.png
TJ Sokol Město Touškov z.s.

Sportovní 476, 330 33 Město Touškov

IČ: 147 03 271  E-mail: info@tjsokolmestotouskov.cz

© 2020 TJ Sokol Město Touškov. Všechna práva vyhrazena.

• Zonerama Fotogalerie
  • YouTube - Bílý kruh