FC Spartak Chrást - TJ Sokol Město Touškov 3:4 (1:1)

Sestava: Pecl, Voith (76 min.), Šimice, Hodek, Mezera, Hauer, Rolko, Zahradník (59 min.), Vyšata (45 min.), Bouzek, Karbusický (80 min.)

Střídání: Foltýn (45 min.), Vojtěchovský (80 min.), Papež (76 min.), Havel P. (59 min.)

Branky: Bouzek (5 min.), Karbusický (66 a 68 min.), Foltýn (70 min.)

Do zápasu jsme vstoupili dobře a po chybě domácí obrany se nám povedlo jít do vedení. V první půli jsme měli ještě spoustu šancí přidat další branky, bohužel se nám to nepovedlo, naopak domácí z jedné akce dokázali srovnat. Do druhé půle jsme nastoupili špatně a soupeř nás do 60 minuty přehrával a zaslouženě se dostal do vedení. Poté, co se nám podařilo vstřelit gól na 2:2 jsme měli výbornou 5 minutou pasáž, kdy se nám povedlo jít do veddení 4:2. Konec zápasu jsme si zkomplikovali a můžeme děkovat brankáři, že za stavu 4:3 chytil penaltu. Velmi důležité první body z venku se, ale počítají