top of page

Remíza je pro Nás málo...

Aktualizováno: 15. 10. 2023

Mistrovské utkání (8.10.2023, místo utkání Město Touškov)

TJ Sokol Mesto Touškov - TJ Sokol Kralovice 2:2 (1:0) branky: Zach, Šedivý L. sestava: Nedvěd, Toffl, Šmat, Šedivý J., Bubník, Týmr, Weisskopf, Trsek, Šedivý L., Zimerhackl, Zach Vraný Burian Ivan střídání: Folda, Vraný Burian I.

hodnocení utkání: Nejhorší náš výkon podzimu, kdy jsme si mysleli že se soupeř porazí asi sám. Bez běhání a bránění soupeře se fotbal bohužel hrát nedá!!! Po prvním poločase jsme vedli po krásné akci 1:0 i když jsme většinu poločasu tahali za kratší konec. Druhý poločas jsme začali tlakem bez využití šanci tak nás soupeř potrestal po individuálních chybach a otočil na 1:2. Golem L. Šedivého jsme vyrovnali na 2:2 a v závěru utkání jsme mohli vyhrát tak i prohrát. Velké šance rozhodnout zápas se střídali na obou stranách a nás podržel brankář Fanda Nedvěd hlavní trenér: Zdeněk Synáč vedoucí týmu: Aleš Král