S Chrástem to byl boj o každý metr

Aktualizováno: 3. 5. 2023

Mistrovské utkání (27.4.2023, místo utkání Město Touškov)

TJ Sokol Město Touškov - TJ Spartak Chrást 0:0 (0:0) branky: sestava: Nedvěd, Voith, Šiml, Šimice, Fajer, Hodek, Zahradník (45 min.), Půta, Rolko, Karbusický, Foltýn (80 min.) střídání: Šumský (45 min.), Trsek (80 min.), Nedvěd

hodnocení utkání: Ve čtvrteční dohrávce se potkali dva týmy, které patří do popředí tabulky.

Oproti jiným zápasům jsme si vytvořili jen minimum gólových příležitostí. V první půli jsme promarnili dvě slepené šance, které se později ukázali jako největší v zápase. Náš tlak pramenil v zahrávání spousty nedůrazně dohraných rohových kopů.

Ve druhém poločase několikrát zahrozil i Chrást. Naše obrana společně se spolehlivým výkonem Jirky Krásla v naší bráně, kvalitně připravené hosty do vedení nepustili. Dokud jsme měli sílu nenašli jsme recept na skórování. Postupně vše směřovalo k remíze 0-0. hlavní trenér: Marek Votípka vedoucí týmu: Petr Komanec