TJ Sokol Město Touškov - SK Slovan Plzeň 1910 1:1 (0:1), P.K.: 3:4

Sestava: Nedvěd, Mašek, Strnad, Šedivý J., Bělík, Prášek, Kůs L., Kůs T., Trsek, Zahradník, Šedivý L.

Střídání:

Branky: Kůs T.

První poločas byl vyrovnaný. Branka soupeře padla po špatném bránění útočníka dvěma obránci.

Velkou šanci měl Kůs T, který šel sám na brankáře, ale jak velí tradice nedal. Soupeř hrozil individualnimi akcemi než kombinací. Druhý poločas jsme hráli velice dobře měli jsme dvě vyložené šance opět bez úspěchu. I soupeř z ojedinělých akcí měl šance. Za snahu a bojovnost vyrovnal Kůs Tomáš hlavou po rohovém kopu Zahradníka dvě minuty před koncem. Ve střelbě pokutových kopů jsme totálně zklamali a prohráli. Za stavu 3:2 pro nás jsme nedali 3 penalty za sebou. Brankář Nedvěd chytil 2 penalty. Pochvala patří Strnadovi v obraně v záloze Zahradníkovi a Kůsovi T.

Hlavní trenér: Zdeněk Synáč