TJ Sokol Město Touškov - FK Staňkov / FK Holýšov 2:8 (1:1)

Sestava: Polívka, Štýs, Hrbek, Zimmerhackl, König R., Hanžl, Toffl, Kadlec, Týmr, Weisskopf, Topinka

Hokejové střídání: Šlechta, Hrabě, Liška, Pelant, Hájek

Branky: Kadlec, Weisskopf

V domácím zápase jsme hostili Staňkov a po vyrovnaném poločase prohráli 2:8. Sehráli jsme zatím nejlepší poločas v soutěži. Po hezké kombinaci jsme šli do vedení Weisskopf a měli další šance škoda, že soupeř dokázal do poločasu vyrovnat. Utkání ovlivnila 45.min kdy se zranil brankař Polívka a do branky musel Toffl do té doby výborný na kraji obrany. Hosté byli výrazně fyzicky vyspělejší a začali nás přehrávat. Za stavu 1:2 jsme bohužel neproměnili penaltu a hosté začali mít navrch. V závěru se výrazně projevila fyzická převaha Staňkova a naši menší kluci přestali stíhat. Výsledek je zkreslen i velkým střídáním v závěru, kdy jsme chtěli dát prostor všem. Za první poločas kluci pochvala hráli to co jsme chtěli pozorná defenziva a šance na protiútok vycházela. Střídající brankař Toffl je na obdržených brankách bez viny naopak předvedl několik povedených zákroků.

Hlavní trenér: Jiří Krbeček