top of page

Sezónu ukončujeme výhrou a 4 místem

Aktualizováno: 13. 6. 2023

Mistrovské utkání (10.6.2023, místo utkání Město Touškov)

TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Kozolupy 8:2 (2:1) branky: 3x Karbusický, 3x Rolko, Voith, Vyšata sestava: Krásl, Fajer, Šimice, Šiml (70min.), Voith, Rolko, Šumský, Karbusický (74 min.), Hodek (45 min.), Foltýn (45 min.), Zahradník (70 min.) střídání: Trsek (70 min.), Popelka (70 min.), Vyšata (45 min.), Nedvěd (45 min.), Havel (74 min.)

hodnocení utkání: V závěrečném kole, jsme se po delší době sešli takřka kompletní, což nakonec bylo rozhodující pro tak vysoké skóre. Do dvacáté minuty naši hráči hráli v takovém tempu na které Kozolupy nestačili a po zásluze prohrávali 2:0. Poté se hra začala vyrovnávat. Tři minuty před půlý se hostům podařilo snížit. O přestávce jsme dvakrát střídali. Trvalo nám však deset minut než naše hra dostala řád a potřebný klid. V té době měli Kozolupšťí možnost vyrovnat i jít do vedení. Nás držel výtečný výkon Jirky Krásla v bráně. Odpor zachraňujících se hostů ukončil až náš třetí gól. Pak už z naší strany byla vidět uvolněnost a radost z předváděné hry. K vidění byly dva hetriky v podání Ondry Karbusického a Zdeňka Rolka. Z toho Zdeňkovo mám obrovskou radost. Je to zasloužené ocenění, za jeho výkony a přístup v celé sezóně. hlavní trenér: Marek Votípka vedoucí týmu: Petr Komanec157 zobrazení0 komentářů

Comments


Zpět
bottom of page