Škoda toho výsledku, dneska bylo na výhru

Aktualizováno: 8. 4. 2023

Mistrovské utkání (8.4.2023, místo utkání Město Touškov)

TJ Sokol Město Touškov - Dobřany / Štěnovice 3:4 (1:3) branky: 2x Bastyúr T., Hrabě sestava: Kotva M., Řeřicha, Hrabě, Špeta, Bastyúr D., Váňa, Shpachynskyi, Hanžl O., Týmr, Smejkal, Bastyúr T. střídání: Hložek

hodnocení utkání: Soupeř zahájil utkání dvěma střelami pod břevno a v 6. minutě se prohrávalo 2:0. Nám se hned za 2 minuty podařilo snížit a vypracovávat další šance. Dokonce bych řekl, že prvních 30 minut jsme byli lepším týmem. Bohužel před koncem poločasu se nám nepodařilo ubránit standardní situaci, kterou na 2x zlikvidoval Michal Kotva a jeho spoluhráči na něho koukali a na třetí pokus ho překonali. Druhý poločas začínáme velmi dobře, hned se nám daří vsítit kontaktní branku a jak v prvním poločase, tak i ve druhém poločase máme více ze hry. Škoda že se nám nepodařilo proměnit alespoň nějakou šanci, a že jich bylo dost. Pak přišla opět naše slabá desetiminutovka před koncem, kdy inkasujeme po naší nekoncentraci při bránění. Na konci se nám ještě podaří snížit střelou z tresného kopu, ale po dalších zahozených šancích už branku nedáváme a bohužel prohráváme 4:3. Dneska to byl zápas, který musíme vyhrávat. Pochvalu zaslouží Michal Kotva v bráně, a i přesto že v koncovce to bylo slabší, pochválil bych i Tomáše Bastyúra, Michala Váňu a Karla Smejkala. hlavní trenér: Miroslav Šiml asistent trenéra: Jan Špeta a Jiří Sedláček vedoucí týmu: Dominik Fajer