top of page

Skórovat se nám opět nepodařilo

Aktualizováno: 11. 6.

Mistrovské utkání (25.5.2024, místo utkání Město Touškov)

TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Plasy 0:3 (0:2)  

branky: 

sestava: Šilhánek, Vyšata (79 min.), Šedivý J., Hodek, Špánek, Zahradník, Karbusický, Zach, Rolko, Foltýn (61 min.), Nedvěd (45 min.)

střídání: Wagner (79 min.), Trsek (45 min.), Šedivý L. (61 min.)

hodnocení utkání: Naplno se projevuje problém z úzkým kádrem. Omluvenky přicházejí nejen na tréninky, ale už i čím dál častěji na zápasy. Bez pomoci dorostenců bychom nebyli schopni soutěž dohrát. Proti slabým Plasům jsme měli v úvodu dvě šance, ty však zůstaly nevyužity. Hosté se poté prakticky z prvního průniku do vápna jednoduše dostali do vedení. Do poločasu jsme pak dostali stejný gól i z druhé strany.

Takové soupeře jsme ještě na podzim přehrávali s prstem v nose, ale na jaře nám není souzeno vstřelit branku ani z těch nejjasnějších příležitostí. Druhá půle byla do dvacáté minuty až příliš vyrovnaná. My jsme nebyli schopni finální přesnosti a ani jednou se nám nepodařilo ohrozit brankáře hostů. Teprve poslední čtvrtina rozjasnila naše naděje alespoň na snížení. Skórovat se nám v tomto zápase opět nepodařilo a naše čekání se tak protáhne o týden. Plasy naopak v nastavení potvrdili na 0:3. Rozhodčí pak po nadstandardním výkonu na 1.B třídu zápas ukončili.

hlavní trenér: Marek Votípka 

vedoucí týmu: Petr Komanec

107 zobrazení0 komentářů

Comments


Zpět
bottom of page