Společný doubravecký trénink

Po domluvě s TJ Sokol Pzeň - Doubravka se dne 1.3.2023 náš oddíl zúčastnil společného doubraveckého tréninku v sokolově ve Hřbitovní ulici.

Bohužel ani tentokrát se to neobešlo bez nečekaného onemocnění a na trénink do Plzně odjelo pouze 5 chlapců ( Marek Hlavnička, Tadeáš Pinc, Jáchym Chleborád, Petr Fišer, Ondřej Ladanyi).

Na tréninku nás čekala příjemná doubravecká sestava složená s pěti děvčat a dvěma chlapci. Naši chlapci naplno využili svojí výškovou i věkovou převahu a zvítězili v tréninkových zápasech v poměru 20:11.

Společný trénink a odehrání treninkových zápasů s jiným klubem je určitě cenná zkušenost pro naše hráče, kde mohou sbírat odvahu a zkušenosti do dalších turnajů.

Další společný trénink s TJ Sokol Plzeň - Doubravka se bude konat v druhé půli května, kde tentokrát budeme v roli hostitele my.