Starší přípravka zahájila jarní část

Aktualizováno: 14. 4. 2023

Místo turnaje SSC Bolevec (22.4.2023) Sestava: Říhánek, Pěcháček, Matějka, Kadlec, Kulik, Salcmann, Koranda, Korous

SK Slovan Plzeň 1910 - TJ Sokol Město Touško 7:7

branky:

SSC Bolevec - TJ Sokol Město Touškov 5:6

branky:

FC Viktoria Plzeň WU11 - TJ Sokol Město Touškov 6:7

branky:

Hodnocení turnaje: První jarní turnaj se starší přípravkou jsme odehráli na Bolevci.

Kluci se postupně utkali s Viktorkou WU11, Slovanem a domácím Bolevcem. S Viktorkou kluci začali dobře a po pár minutách jsme se ujali vedení, celkově se skóre přelévalo z jedné strany na druhou, kdy jsme nakonec vyhráli 7:6. Druhý zápas nás čekal Slovan, zápas měl obdobný průběh, kde se dvou gólové vedení a dotahování skóre přelévalo z jedné strany na druhou, až jsme dvě minuty před koncem prohrávali 5:7. Kluci ale poslední minuty zvládli a zápas se jim nakonec podařilo vyrovnat a protože další šance na obou stranách už brankou neskončili, tak skončil výsledek remízou 7:7. Poslední zápas jsme sehráli s domácím Bolevcem, kdy jsme po celý zápas drželi vedení na naší straně a na konci jsme slavili vítězství 6:5.

Celkově bych turnaj zhodnotil velice pozitivně, všichni zaslouží pochvalu. Kluci navázali na úspěšný turnaj v hale v Plzenci, bojovali, makali jeden za druhého a na hřišti nechali všechno. Odměnou jim za to byly dvě výhry a remíza a asi celkové vítězství v turnaji.

Hlavní trenér: Pavel Foltýn ml., asistenti trenéra: Ondřej Karbusický a Milan Bártík