Prohra na penalty

Aktualizováno: 19. 9. 2020

TJ Sokol Město Touškov - TJ Přeštice "B" 3:3 (1:2), P.K.: 1:2

Sestava: Pelant – Toffl, Týmr, Hrbek, Považan, Zach, Šedivý J., Pelant T., Kadlec , Weisskopf, Vaňač

Hokejové střídání: Pelant D., Hrabě, Šedivý L., Hanžl

Branky: 26. a 48. Kadlec, 57. Pelant

V druhém zápase uhráli starší žáci bod s Přešticemi B 3:3 penalty 1:2. Tentokrát zápas, kde bylo více nakopávaných míčů než fotbalovosti. Vše bylo dané postavením obrany soupeře, která byla vysoko a prostor za ní k rychlým brejkům vybízel. Věděli jsme o tom, proto jsme klukům zdůrazňovali, že tudy může vést cesta k brejkům. To se nakonec naplnilo dokázali jsme dát 3 branky ze samostatných úniků a mohli přidat i čtvrtou. Museli jsme improvizovat v obraně, proto 20.min nebylo dobrých po změně rozestavení se hra výrazně zlepšila. Hrozně si cením toho, že jsme 3x prohrávali a vždy dokázali vyrovnat to je velká morální síla. V závěru nám docházeli síly a soupeř měl výraznou převahu, ale bojovností a jistým Polívkou v brance jsme dokázali bod udržet. Získaný bod určitě kluky povzbudí do tréninku a věřím, že ho ocení po zápase převládalo zklamání z penaltové loterie. Bohužel jsme penalty trénovali v pátek a ze 14 hráčů proměnili 3. Je třeba ocenit přesné dodržení daných pokynů a bojovnost hlavně v závěru.

Hlavní trenér: Jiří Krbeček