Střelec 6 branek je Kadlec

TJ Sokol Město Touškov - TJ Spartak Strašice 9:0 ( : )

Sestava: Polívka, Toffl, Topinka, Pelant, Konig, Štýs, Hrabě, Zach, Hanžl, Weisskopf, Kadlec

Hokejové střídání: Hobl, Hrbek, Týmr, Sedláček

Branky: 6x Kadlec, 2x Pelant, Hobl

V dalším zápase přehráli starší žáci Strašice 9:0. Od začátku zápasu jsme měli hru pod kontrolou a brzy vedli 3:0. Celý zápas jsme se snažili o kombinační hru což se celkem dařilo, snažili jsme se o poctivou defenzivu s hrou na rychlé brejky. Velmi dobře se nám dařilo organizovat obranu, dobré posouvání a snaha o co nejmenší hřiště dělalo soupeři problém. Po poločase jsme zkusili vyšší napadání a i to přineslo převahu a branky. Zápas byl trochu ovlivněn, že soupeř přijel v 11 bez možnosti střídání což se v úmorném vedru projevilo. Kluci zaslouží pochvalu za fotbalové řešení situací a začínají se malinko projevovat návyky s tréninku jen je třeba neustále věci opakovat, bez toho to nepůjde.

Hlavní trenér: Jiří Krbeček