Turnaj kluci odmakali a zaslouží pochvalu

Aktualizováno: 20. 5.

Místo turnaje Žákavá (30.4.2024)

Sestava: Mochan, Pecháček, Salcman, Matějka, Korous, Picek, Luhan, Pecko, Dufek

TJ Prazdroj Plzeň - TJ Sokol Město Touškov 1:7

branky: 3x Luhan, 2x Pecko, Picek, Matějka

FK Žákavá - TJ Sokol Město Touškov 5:1

branky: Luhan

TJ Sokol Město Touškov - SK Petřín Plzeň U10 3:3

branky: 2x Pecko, Luhan

Hodnocení turnaje: Při krásném posledním dubnovém dni, jsme na Májku sehráli turnaj v Žákavé. První zápas jsme odehráli proti Petřínu, kdy jsme se rozešli nerozhodně po výsledku 3:3. Petřín vždycky vedl o gól, nám se pokaždé podařilo vyrovnat. V posledních minutách mohli strhnout vedení na svoji stranu oba týmy, nicméně branku se nepodařilo dát nikomu. Druhý zápas jsme se postavili domácí Žákavé, kde jsme prohráli, i když výkon úplně výsledku neodpovídal, bohužel neproměňování šancí nás stálo mnohem lepší výsledek v zápase. Nakonec nás čekal zápas s Prazdrojem, kdy jsme se brzy dostali do náskoku o tři branky a po dobrém výkonu jsme zvítězili 7:1 a tak jsme si připsali největší výhru sezóny. Turnaj kluci odmakali a zaslouží pochvalu. Po delší době se nám vrátil z marodky Radek a dobré výkony, kromě stávajících opor, odvádějí i kluci z mladší přípravky, kteří se pomalu s námi připravují na příští ročník.

Hlavní trenér: Pavel Foltýn ml.

asistenti trenéra: Ondřej Karbusický

15 zobrazení0 komentářů