top of page

Turnaj mladších žáků (8.5. 2023, Spálené poříčí)

Pondělní svátek si náš tým zpestřil tradičním turnajem pořádaný Spáleným Poříčím.

Turnaj určený pro ročník narození 2010 a ml. jsme odehráli s našima 2011. V základní skupině jsme se nedokázali vyrovnat s věkovým a fyzickým rozdílem týmů Přeštic, Štěnovic a domácího Poříčí.

Ve čtvrtfinále nás čekal ligový tým Petřínských 2010. Za tento zápas musím kluky prvně pochválit. Dodrželi pokyny a čtyři minuty chyběli k překvapení. Pozdější vítěz nás nažhavil. Kluci šli do posledního utkání proti vyspělím holkám Žakavy odhodlaní, že rozhodně poslední nebudem. Bojovnost a nasazení zasloužila pochvalu podruhé. Po normální hrací době se vítěz nenašel a tak se šlo do penalt. Ty na naší straně všichni s přehledem proměnili. Kluci se radovali stejně, jako by celý turnaj vyhráli. Obrovskou radost z jejich projevu jsme měli i my trenéři s přítomnými rodiči.10 zobrazení0 komentářů

תגובות


Zpět
bottom of page