Turnaj na Viktorce

Aktualizováno: 22. 9. 2022

Místo turnaje Luční ul. FC Viktoria Plzeň (7.9.2022) Sestava: Mochan, Pěcháček, Kadlec, Kulik, Říhánek, Matějka, Pecko Ustohal, Salcman

TJ Sokol Město Touškov - SK Senco Doubravka 2:9

TJ Sokol Město Touškov - SK Starý Plzenec 5:4

TJ Sokol Město Touškov - FC Viktoria Plzeň U10 25:0

branky:

Hodnocení turnaje: Po prázdninách nastoupili kluci k prvnímu turnaji v luční ulic, kde nám los hned nadělil dva těžké kalibry v podání Senca a Viktorky a hratelný Plzenec. Se sencem i s Viktorkou, byla vidět větší herní kvalita na straně soupeře, se kterou se kluci vyrovnávali svoji bojovností, bohužel, na hratelný výsledek i přes veškerou snahu to nestačilo, sencu, se nám podařilo dvě branky vstřelit, na druhou stranu, rozdíl v přihrávkách, převzetí balonu, kombinace i kvality kopu byl na stranách soupeře a tak jsme oba zápasy prohráli. S Plzencem, jsme sehráli vyrovnaný zápas, který kluci zvládli a z turnaje jsme si odvezli jednu výhru 5:4. Kluky musíme pochválit za bojovnost a nasazení a zápasy se silnějšími týmy, nám ukázali, na čem je třeba v tréninku ještě zapracovat a kde máme mezery.

Hlavní trenér: Pavel Foltýn ml., asistenti trenéra: Ondřej Karbusický a Milan Bártík