Turnaj "O putovní tenisák

Už po páté se uskutečnil Turnaj o Putovní tenisák. Z původně plánované soboty 27.4. jsme kvůli pořádání cyklistických závodů přesunuli turnaj na neděli 28.4. Nikomu nevadila změna a tak v neděli v půl 9 nastoupilo 16 dvojic k rozlosování do skupin. Letos poprvé jsme museli předčasně ukončit přihlašování a odmítnout další 4 dvojice.

Dvojice byly rozlosovány do 4 skupin, z nichž první dvě postoupily do čtvrtfinále. Ve 13 h jsme měli odehranou základní část, kde jsme odehráli 24 zápasů. A protože byla super nálada, vylezlo sluníčko a hlavně byla chuť hrát dál, zbývající dvojice si zahráli o umístění a čtvrtfinalisté pokračovali v boji o pohár. Odpoledne jsme odehráli dalších 20 zápasů. Celkem jsme odehráli neuvěřitelných 44 zápasů v době od 9 do 18h.

Ve finálovém boji zvítězili Petra Živná a Jan Sušánka nad domácí dvojicí Iveta Komancová a František Weisskopf a stali se tak již pátými novými držiteli „Putovního tenisáku“. Ten totiž ještě neměl 2x stejného majitele.

Děkujeme hráčům za účast a bezva náladu a těšíme se na všechny při dalším ročníku.