Turnaj okresu Plzeň-sever

Aktualizováno: 19. 12. 2023

Dne 11.11. náš tým žen pořádal okresní kolo přeboru za Plzeň-sever v Touškově. Zúčastnily se týmy z Horní Břízy, Nýřan a Doubravky – tým Plasy „A“ měl tento turnajový den volno. První zápas nás čekal proti týmu z Nýřan, kterému jsme nedaly šanci a vyhrály tak 2:0, po setech 25:7 a 25:11. Druhý zápas jsme odehrály proti týmu z Doubravky. První set jsme vyhrály pouze rozdílem dvou bodů 25:23, za to v druhém setu jsme přidaly a vyhrály rozdílem větším 25:12. V posledním zápase nás čekal náš největší rival ve skupině, tým z Horní Břízy. Jak jsme očekávaly, tak se taky stalo. Po dvou velice vyrovnaných setech musel rozhodnout o vítězi tie-break. Bohužel jsme tie-break prohrály, a odešly tak s výsledkem 1:2. Další kolo okresního přeboru odehrajeme 09.12. v Nýřanech. Tabulka III.kola skupina A

C 2:0 2:1 1:2 0:2

1. Horní Bříza 3 2 1 0 0 6 : 1 162 : 110 8

2. Město Touškov 3 2 0 1´ 0 5 : 2 153 : 115 7

3. Doubravka 3 0 1 0 2 2 : 5 123 : 146 2

4. Nýřany 3 0 0 1 2 1 : 6 91 : 158 1