turnaj Rokycany, 3.9. 2023

V neděli 3.9. jsme se zúčastnili turnaje v Rokycanech. Hrálo se stylem 3+0 a 10 minut jeden zápas. Mezi zápasy byly 3 minutové přestávky. Hřiště bylo rozděleno na 3 menší hřiště, na kterých proti sobě dětičky hrály. Vždycky hrálo 6 týmů a zbytek odpočíval, což přišlo vhod, jelikož po 7 zápase už toho měly dětičky celkem dost 🙂. Dohromady každý tým odehrál 10 zápasů. Hrálo se každý proti každému. Touškov přivezl 2 týmy, které se v zahajovacím zápase turnaje utkali proti sobě. Konkurence byla velká, ale přesto jsme dokázali skoro polovinu zápasů vyhrát. Dětičky to, až na pár unavených chvilek, velice bavilo. Na konci turnaje dostal každý medaili a každý tým jeden společný pohár. Cílem tohoto turnaje totiž nebyly výsledky, ale to, aby si dětičky zahrály a aby je to bavilo. Což si myslím, že turnaj splnil. Zúčastnili se - Tobík Pelant, Davča Bejvančivký, Luky Hodek, Benjí Janča, Maty Kubica, Miky Davídek. Jako trenérská podpora přijeli trenéři Lukáš a Ondra. Samozřejmě díky patří i všem rodičům 🙂.