Turnaj v Černicích

Místo turnaje Černice (18.10.2022) Sestava:

TJ Sokol Černice - TJ Sokol Město Touško 5:5

TJ Sokol Město Touškov - SK Slovan Plzeň 1910 1:10

TJ Sokol Město Touškov - SK Starý Plzenec 4:4

branky:

Hodnocení turnaje: V úterý 18.10. jsme sehráli další turnaj na hřišti v Plzni-Černicích. Hráli jsme opět tři zápasy (3x25 min). První dva zápasy jsme remízovali (5:5 a 4:4). V obou těchto zápasech kluci předvedli výborné nasazení a týmovou hru. Dá se říct, že jsme oba soupeře přehrávali a v obou shodně ještě 2 minuty před koncem vedli. Soupeři se ale bohužel vždy podařilo vyrovnat. Ale i tak předvedená hra od kluků byla na velice dobré úrovni. Naopak třetí zápas od nás nebyl optimální (1:10). Od začátku jsme nehráli naši týmovou hru. Situace, kdy jsme šli dva na jednoho jsme řešili sobecky individuálně a nehrávali lépe postaveným spoluhráčům. Naopak soupeř hrál týmově a všechny naše chyby potrestal. Turnaj celkově hodnotím za vydařený, jen do budoucna musíme pracovat na tom, aby nám nasazení a týmová hra vydržela vždy do konce všech zápasů!!!

Hlavní trenér: Pavel Foltýn ml., asistenti trenéra: Ondřej Karbusický a Milan Bártík