top of page

Turnaj v dámské čtyřhře

Druhým letošním turnajem byly 23. září čtyřhry žen. Za krásného počasí se dostavilo osm dvojic. Odehrálo se 28 zápasů v základní skupině, a poté semifinále a zápasy o trofeje. Většina zápasů byla velmi vyrovnaná a bojovalo se až do úplného konce. Je poznat, kdo vládne přes sezonu tenisovým kurtům. :-) Po třetím místě v roce 2016 se pár Jana Trsková a Jitka Vojtěchovská probojoval s jedinou porážkou v základní skupině až na první místo. Druhé místo obsadily Gábina Rumlová a Valina Straková. O třetí místo bojovaly nově sestavený pár Martina Bártová a Vendy Vicari, kdy jim soupeřkami byly nováčci dvojčata Dana Vanžurová a Jana Dvorská (snad můžu napsat nejstarší účastnice, které nám ale všem daly zabrat) :-) Všechny účastnice získaly drobné dárky a vyhlášené dvojice ceny a šampaňské, kterým jsme nakonec celý turnaj ukončily.

Třetí turnaj, mužská čtyřhra, se uskutečnil 7.října v sobotu. Po ohlášení prvního termínu se přihlásilo málo dvojic a tak jsme turnaj posunuli o týden. Na tento datum se přihlásilo 8 párů. Ze zdravotních důvodů se ještě den před uskutečněním jedna dvojice odhlásila, ale nakonec se turnaj mohl uskutečnit. Počasí sice po ránu nevypadalo nic moc, ale přes den se lehce vyčasilo, občas vylezlo i slunce. V základní skupině odehrály zápas všechny dvojice navzájem, tedy 21 zápasů. Semifinále a finále se odehrálo po menším deštíku. Ve finále se utkaly ostřílené dvojice Franta Weisskopf a Pavel Hlaváček proti Dušanu Rumlovi a Zdeňku Kryčovi, kteří nakonec v těžké bitvě získali trofej za první místo. Třetí místo získali Jarda Dušek a Martin Hobza, když v souboji porazili dvojici Saša Kulik a Lukáš Buchbauer.

Děkujeme všem účastnicím a účastníkům našich turnajů za jejich věrnost a stálou chuť hrát a soutěžit. Myslím, že si to vždycky hezky užijeme a určitě budeme rádi, když se v dalších ročnících přihlásí nové dvojice, nebo i jednotlivci, protože přece jenom spolu skoro všichni už dlouho hrajeme a tak by mohly nové tváře naše stojaté vody trochu rozvířit.

Ve fotogalerii se můžete podívat na fotky ze všech turnajů.


Katka a Dušan Rumlovi

13 zobrazení0 komentářů

Comments


Zpět
bottom of page