Turnaj v Plzni Liticích

Aktualizováno: 27. 9. 2022

Místo turnaje Luční ul. FC Viktoria Plzeň (7.9.2022) Sestava: Mochan, Pěcháček, Kadlec, Kulik, Říhánek, Ustohal

TJ Plzeň Litice - TJ Sokol Město Touško 4:2

TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Plzeň Letná 2:11

TJ Sokol Město Touškov - SK Slavia Vejprnice 1:12

branky:

Hodnocení turnaje: Do Litic jsme odjížděli plni očekávání, jak si poradíme se soupeři s Vejprnic, Litic a Letné. První zápas jsme si zahráli proti Vejprnicím, kde byl opět vidět rozdíl ve všech herních činnostech, kluci zápas ale odmakali a také si připsali dvě úspěšné trefy.

Proti Liticím a Letné se hrál vyrovnaný fotbal, kde jsme dokonce viděli i posuny v kombinační hře, kde se kluci pokoušeli o pěkné akce a kombinace. Pochválit musíme oba brankáře Martiny, kteří odchytali zápasy velice dobře a spoustu šancí, které si soupeři vypracovali, tak pochytali. I na tomto turnaji musíme kluky pochválit za bojovnost a nasazení a doufejme, že v další části sezony, se nám podaří vylepšit naše technické činnosti.

Hlavní trenér: Pavel Foltýn ml., asistenti trenéra: Ondřej Karbusický a Milan Bártík