Přestřelka s Kaznějovem

Aktualizováno: 26. 9. 2020

Sestava: Prášek, Sládek, Strnad, Mašek, Česal, Trsek, Zahradník, Kůs L., Bělík, Kůs T., Pajer Připraveni (střídání hokejové): Slepička, Nedvěd Góly:  29. Pajer, 67. Pajer (P), 77. Slepička, 83. Kůs L.

První poločas jsme měli víceméně pod kontrolou my. Šancí jsme měli také dost, ale žádnou jsme neproměnili. Paradoxně jsme skórovali po zmatku v soupeřově vápně, kde se po špatné domluvě hostujících obránců nejlépe zorientoval Pajer a prostřelil všechny, co mu stáli v cestě. Dvě neodpískané penalty pro nás a jedna odpískaná penalta pro hosty, i takový byl první poločas. Naštěstí penaltu chytil Prášek. Druhý poločas začali lépe hosté, když po 3 minutách dali gól. V euforii se jim podařilo dát další a tak otočili zápas ve svůj prospěch. My se nevzdali a po ruce ve vápně pro nás byla konečně odpískána penalta, kterou bezpečně proměnil Pajer. Opět jsme byli lepší a přineslo nám to ovoce. V 67. minutě se trefuje Slepička a o 10 minut později krásnou individuální akcí a zpětnou nahrávkou pod sebe, najde Slepička Kůse a ten zvyšuje už na 4:2. Bohužel si v 85. minutě asi každý myslel, že už je konec a tak nám 2x utekl ten samý hráč a postaral se o dva góly pro hosty.

vedoucí týmu: Lukáš Hodek