top of page

Už po třetí hostíme Becker Cup

6. dubna 2014 Velká cena Města Touškova

V neděli 6.dubna hostilo naše město první závod seriálu Plzeňské amatérské ligy horských kol Becker Cup 2014. Na start Velké ceny Města Touškova se postavilo téměř 300 bikerů a bikerek, přesně 286. Po dvou předchozích ročnících, kdy se teplota pohybovala něco málo nad bodem mrazu a během závodu poletoval i sníh, jsme si v neděli užili tepla a slunce. Zázemí celého závodu, včetně startu a cíle, bylo posunuto za zahrádkovou osadu na louku. Trať vedla po louce a lesem, nechyběly sjezdy, výjezdy, technické pasáže a traily. V cíli byl pro děti připraven bikový park z palet, pro všechny pak bohaté občerstvení. Děti z našeho klubu se postavily 3x na stupně vítězů a to na bronzovou příčku - Adélka Holubová v kategorii žky ml., Adélka Foltýnová v kategorii žky. nejml. a Šimon Brabec v kategorii žci. nábor. Na 4. místě v kategorii žci. nábor se umístil Lukáš Holub, ve stejné kategorii dojel Vítek Polívka na 11. místě. V kategorii žci. nejmladší obsadil Dominik Walzer 6.místo a Adam Brabec 7.místo. V kategorii žci. mladší se umístil David Kamien na 5.místě, Petr Bochnovič na 14.místě a Šimon Polívka na 15.místě. V kategorii žky. mladší obsadila Šárka Křikavová 10.místo. Další závod seriálu čeká na děti 26.4.2014 v Chrástu

POZVÁNKA:

„Velká cena Města Touškova“ 1.závod P.A.L. - BECKER cup 2014

3 zobrazení0 komentářů

Comments


Zpět
bottom of page