V Dýšiné se nám dařilo ve všech směrech

Aktualizováno: 9. 5. 2023

Mistrovské utkání (6.5.2023, místo utkání Dýšiná)

FK Dýšiná - TJ Sokol Město Touškov 1:5 (1:3) branky: 2x Šiml, Vyšata, Foltýn, Nedvěd sestava: Krásl, Voith, Šiml, Šimice, Fajer, Hodek, Zahradník, Rolko, Popelka, Foltýn (75 min.), Vyšata (73 min.) střídání: Trsek (75 min.), Nedvěd (73 min.)

hodnocení utkání: Domácí se v šesté minutě ze standardky ujali vedení. Nám se podařilo skóre brzy srovnat a do poločasu skórovat ještě dvakrát.Do druhé půle jsme šli s cílem kontrolovat hru. V nastaveném tempu jsme se dokázali udržet až do zvýšení na 1-4 od šedesáté minuty se utkání jen dohrávalo a moc krásy přihlížející diváci neviděli. Skóre a zápas ukončil svou brankou v 90 minut náš náhradní brankář, který si zahrál posledních dvacet minut v útoku. hlavní trenér: Marek Votípka vedoucí týmu: Petr Komanec