top of page

V Třemošné jsme začali velmi dobře

Mistrovské utkání (15.10.2023, místo utkání Třemošná)

TJ Tatran Třemošná - TJ Sokol Město Touškov 6:3 (3:1) branky: Fleissig, Kotva, Votípka sestava: Ruml, Špeta, Hložek, Kudrnáč, Hanžl F., Fleissig, Hanžl O., Havlík, Kotva, Čmolík, Smejkal hokejové střídání: Krob, Huspek, Neumann, Kubica, Votípka

hodnocení utkání: Na zápase v Třemošné jsme začali velmi dobře. Hned zkraje jsme si vytvořili dvě šance, které jsme ale bohužel neproměnili. Vzápětí jsme třikrát po sobě inkasovali, do poločasu jsme skóre alespoň snížili. V druhém poločase jsme se snažili dát rychle gól, ale po špatné chybě jsme inkasovali z přímého kopu. Kluci dobře kombinovali, ale Třemošná byla o trochu lepší a měli štěstí na góly. Chtěl bych pochválit mladší žáky, kteří nás na tomto utkání doplnili a hráli dobře. Snad se nám v příštím zápase bude dařit lépe. hlavní trenér: Miroslav Šiml asistent trenéra: Dominik Fajer, Jaroslav Špánek vedoucí týmu: Jan Špeta