Velkou pochvalu zaslouží Matěj Toffl v brance

Aktualizováno: 15. 3. 2022

Mistrovské utkání (12.3.2022, místo utkání Domažlice, UMT.):

TJ Jiskra Domažlice - TJ Sokol Město Touškov 4:0 (1:0) branky: sestava: Toffl, Hrbek, Polívka, Pelant, König - Štýs, Šlechta - Weisskopf, Kadlec, Hanžl - Fleissig střídání: Zimmerhackl, Liška, Týmr

hodnocení utkání: V prvním mistrovském utkání se utkali starší žáci s Domažlicemi. U druhého mužstva tabulky prohráli 0:4 po poločase 0:1. Na podzim jsme se soupeřem dokázali remizovat, ale tentokrát mohli domácí využít hráče A mužstva, což hlavně v obraně bylo znát. Přes vysoké a velmi kvalitní stopery jsme neměli šanci se prosadit. Hlavně v prvním poločase se nám dařila defenzivní činnost a soupeře moc do šancí nepouštěli, bohužel jsme nepokryli roh a dostali zbytečný gól opět po špatném bránění a nedůrazném souboji. Vůbec tohle je naše velká bolest, která se neustále opakuje. Druhý poločas už byl jasně v režii domácích a my jsme přestali fyzicky stíhat. Celkově je možno říct, že v defenzivě jsme zahráli v rámci svých možností a do útoku nás soupeř moc nepouštěl. Bohužel stále se opakují stejné chyby prohrávané souboje a u některých hráčů větší chuť se zápasem něco udělat a poprat se o výsledek. Velkou pochvalu zaslouží Matěj Toffl v brance mužstvo výrazně podržel a stoperská dvojice Pelant, Polívka. hlavní trenér: Jiří Krbeček asistenti trenéra: Aleš Král, Bořek Kadlec