top of page

Velmi dobrý turnaj a hodně branek

Aktualizováno: 5. 9. 2021

Místo turnaje TJ Prazdroj Plzeň (3.9.2021) Sestava: Havlík, Mašín, Neumann, Ruml, Weisskopf, Liška, Kadlec, Mayer, Sedláček, Kulik, Havlík, Hrabě

Hodnocení turnaje:

První zápas s Prazdrojem jsme zaslouženě vyhráli 8:1.

Děvčata z Viktorky už předváděla o poznání lepší fotbal - v prvním poločase jsme soupeře přehrávali a i gólově přestříleli. Ve druhém poločase holky srovnaly krok a dokázaly vstřelit 3 branky.

V posledním utkání turnaje proti týmu Křimic se "probudili" i do té doby trochu ospalí diváci obou mužstev a vytvořili vynikající atmosféru. Po výborném napadání jsme se ujali vedení 1:0. Ve druhém poločase bohužel soupeř využil naší chyby a dokázal srovnat na konečných 1:1. Musím pochválit gólmana soupeře - na jeho rukavicích skončila spousta našich šancí.

Kluci všechny tři zápasy odmakali ve výborném tempu, ale stále nás trápí zakončení - gólů mohlo být mnohem více.