FK Žákavá - TJ Sokol Město Touškov 5:1 (3:0)

Sestava: Polívka, Štýs, Hrbek, Zimmerhackl, König R., Hanžl, Kadlec, Týmr, Weisskopf, Hrabě, Pelant

Hokejové střídání: Hložek, Šlechta, Toffl

Branky: Kadlec

Další kolo zápas v Žákavě již čtvrtý během týdne a porážka 5:1. Na hráčích trochu znát náročný program. V poli byla hra celkem vyrovnaná, snažili jsme se o kombinace, ale bylo spousta nepřesností a nedotažené finální přihrávky. Největší rozdíl v defenzivě naše obrana neustále ustupovala nikdo proti a z toho 2 goly ze střel z šestnáctky. Další gol nepokrytý náběh útočníka a poločas 3:0. Druhý poločas několik nedotažených útočných akcí, kdy nás výborně pohlídal stoper domácích výrazná osobnost v jejich hře. Víc než snížení Kadlecem jsme nedokázali. Je to stále stejné doplácíme na to, že jsme mladší a fyzicky slabší, přesto se na výkonu dají najít pozitivní věci. Snaha o fotbalovost a zápas nezabalíme.

Hlavní trenér: Jiří Krbeček