top of page

Venku opět prohráváme

Aktualizováno: 28. 5.

Mistrovské utkání (19.5.2024, místo utkání Strašice)

TJ Spartak Strašice - TJ Sokol Město Touškov 1:0 (0:0)  

branky: 

sestava: Šilhánek, Voith, Trsek, Šimice, Špánek, Šedivý L. (56 min.), Karbusický, Rolko, Hodek, Foltýn (80 min.), Nedvěd (56 min.)

střídání: Wagner (80 min.), Zach (56 min.), Zahradník (56 min.)

hodnocení utkání: Na Strašickém ,,letišti" jsme chtěli uspět za tři body. Jejich hřiště je totiž tak dlouhé ,že by tam mohli přistávat Boeingi. Jen bouřka před zápasem zabránila mezipřistání našeho Honzy Zahradníka, který se těsně před výkopem vracel z Londýna do Prahy. Dorazil tak až na druhý poločas z Ruzyně autem.

V prvním poločasu chtěli domácí hrát a i díky jim mohli diváci vidět na 1. B. třídu celkem kvalitní hru se spoustou šancí. Pokud píši spoustu šancí Musím dodat neproměněných, místy 100% a několikrát za hlavu se popadajících aktérů a přihlížejících. Prostě pokud si vezmete papír a tužku, nakreslíte si křivku radosti z kombinace, která pokračuje do 100% šance a to se pořád opakuje bez toho finále, kterým má být gól, tak ta křivka radosti se zmenšuje a zmenšuje, až je z toho průser. Ten začal přicházet v druhém poločasu, kdy domácí zjistili že už vlastně hrát nechtějí a tak na tom letišti věčně poléhávali, hledali tu svojí kuličku a čekali na konec. My jsme se do tempa nedostali. Druhá půle musila být na koukání pro oba tábory fanoušků děs a hrůza. Ta hrůza se pak všechna přelila pět minut před koncem na naši stranu, když domácí myslím i pro ně samotné nepochopitelně dopravili míč do naší sítě.

Nám vstřelit třeba i šťastnou branku, bohužel dělá obrovské problémy.

hlavní trenér: Marek Votípka 

vedoucí týmu: Petr Komanec

70 zobrazení0 komentářů

Comments


Zpět
bottom of page