FK Nepomuk - TJ Sokol Město Touškov 0:5 (0:3)

Sestava: Polívka - Šlechta, Šmat, Šedivý J., Vaňač - Šedivý L., Zach, Považan, Pelant D., - Weisskopf, Kadlec

Hokejové střídání: Hrabě, Hanžl, Týmr

Branky: 1. Zach, 4. Šedivý L., 6. Kadlec, 42. Weiskopf, 70. Pelant

V posledním zápase před přestávkou vyhráli starší žáci v Nepomuku 5:0. Úžasný vstup do zápasu v 5. min 3:0 dařilo se předvádět pohledný fotbal. Kluci chtěli hrát byla nabídka do kombinace vše se snažili řešit fotbalově bez zbytečných nákopů. Pár dalších šancí zůstalo neproměněno v závěru poločasu se hra vyrovnala, ale bez šance domácích. V 1.min druhé půle 4:0 pak přišlo polevení, hlavně ve středu hřiště jsme nedokázali podržet míč a přišly šance Nepomuku. Několik chytil Polívka zbytek pohlídala obrana v čele s výborným Šmatem. V závěru se podařili dát 5.gol. Určitě pozitivní vítězství hlavně způsob hry v 1.poločase byl velmi dobrý. Je vidět, že pokud je soupeř srovnatelný výškou věříme si nevím proč to nejde i proti vyspělému soupeři najednou přijde strach a neochota hrát. Všichni až na výjimky se začnou bát něco vytvořit a fotbal si užít. Nezbývá než přijmout nucenou přestávku trénovat pokud bude možno a doufat, že to nepotrvá dlouho.

Hlavní trenér: Jiří Krbeček