Vezeme důležitý bod z Viktorky

Aktualizováno: před 6 dny

Mistrovské utkání (24.4.2024, místo utkání Luční ulice)

FC Viktoria Plzeň U11 - TJ Sokol Město Touškov 2:2 (0:1)

branky: Hrabě, Neumann

sestava: Ruml, Havlík, Neumann, Mašín, Kulik, Votípka, Hrabě, Kadlec, Novák, Čmolík

hodnocení utkání: Na zápas jsme se všichni těšili a to hlavně na měření sil s klukama, který se učí fotbal v jiných podmínkách a nás zajímalo, jak se kluci dokážou poprat ve svých hlavách s tím, že nebudou lepší v kombinaci či herních dovednostech a naopak jak dokážou využít předností, které díky svému věku oproti viktorianum v tento moment mají. Myslím si, že očekávání jsme splnili jen z části a výhodu, která měla být na naší straně pochopil 1 max. 2 hráči, které jsme pochválili mezi hráči. Ale hledejme pozitivní věci, jakože jsme se snažili hrát i přes sílu soupeře náš fotbal a nějak jsme se pouze nebránili. Za aktivní přístup jsme také byli odměněni výsledkem a bodem, který jsme si ze zápasu odnesli a že jsme jako první tým v sezóně dokázali kluky z Viktorky obrat o body a další věc, což je ještě daleko cennější, že jsme si vysloužili pochvalu i od trenérů Viktorky za předvedenou útočnou hru. Ještě jednou velký dík klukům.

hlavní trenér: Luděk Šilhánek

asistent trenéra: Martin Považan, Pavel Jančík