top of page

Volby do PKFS - prezentace kandidátů

Motto je: LEPŠÍ FOTBAL PRO NAŠE DĚTI


Chceme vrátit fotbalu morální kredit, tvrdě postihovat jakoukoliv korupci a dělat vše pro to, aby fotbal hrálo opět co nejvíc dětí. Chceme, aby se už nikdy a nikdo nemusel styděl za to, že dělá fotbal, chceme hrát zápasy, které rozhoduje trénovanost, nasazení hráčů a zvolená taktika. Nechceme už nikdy hrát zápasy, kdy o výsledku budou rozhodovat za nás rozhodčí.

Společnou aktivitou mnoha krajských klubů jsme oslovili, vybrali a přemluvili několik lidí , které podporujeme a navrhneme jako kandidáty do vedení krajského svazu PKFS. Jsme přesvědčeni, že jsou to správní lidé, kteří mohou fotbal vrátit zpět z morálního dna až tak kam patří . Všechny kandidáty podporujeme a budeme moc rádi, když si získají podporu i Vás všech – hráčů, trenérů, rodičů i fanoušků.

TJ Sokol Město Touškov z.s. na PŘEDSEDU PKFS navrhujeme a podporujeme Aleše JINDRU

TJ Sokol Město Touškov z.s. podporuje do výkonného výboru Pavla FOLTÝNA , Václava MRÁZKA ,

Zdeňka SLOWIKA a Václava UZLÍKA.


78 zobrazení0 komentářů

Comments


Zpět
bottom of page