Volduchy si odváží všechny 3 body

Aktualizováno: před 6 dny

Mistrovské utkání (27.4.2024, místo utkání Město Touškov)

TJ Sokol Město Touškov - TJ Volduchy 1:2 (0:1)

branky: Bouzek

sestava: Nedvěd, Voith, Trsek (66 min.), Šimice, Fajer, Rolko, Zahradník, Karbusický, Špánek (45 min.), Bouzek (31 min.), Foltýn

střídání: Šilhánek, Wagner, Šedivý L., Hodek (66 min.), Zach (45 min.), Vyšata (31 min.)

hodnocení utkání: V souboji dvou odlišných stylů hry bohužel zvítězil ten nefotbalový. I přes to že jsme věděli co na nás soupeř bude hrát, jsme nechtěli ustoupit z naší kombinační hry. Rizikem toho je, že se protivníkovi podaří překonat překopnutím vše co mu stojí v cestě. Z toho měli Volduští radost dvakrát. Pro jejich kvalitního útočníka pak nebyl problém s lehkostí skórovat. V našem úzkém kádru se ještě žádný zabiják ze zimního spánku neprobudil a tak se na naše poměry střelecky trápíme. Naději alespoň na bod nám dal z pokutového kopu Zdeněk Rolko. Z dalších šancí se však nedokážeme prosadit. Závěrečné fázi a zakončení se budeme dál věnovat a věříme ve zlepšení naší produktivity. Klidu do utkání nevnesl tentokrát hlavní rozhodčí, který ve svém vystoupení předváděl spoustu zmatků. Pokud by byl na zápas lépe připraven nemusel by v utkání udělit 10 žlutých karet.

hlavní trenér: Marek Votípka

vedoucí týmu: Petr Komanec