Výhra a radost byla veliká

Aktualizováno: 26. 2. 2023

Přátelské utkání (25.2.2023, místo utkání SK Petřín Plzeň UMT.)

TJ Sokol Město Touškov - TJ Nýřany 3:2 (2:0) branky: Hanžl, Řeřicha, Bastyúr sestava: Toffl, Řeřicha, Hrabě, Špeta, Bastyúr D., Váňa, Shpachynskyi, Hanžl O., Týmr, Kudrnáč, Bastyúr T. střídání: Koranda, Zelenka, Smejkal, Kotva M.

hodnocení utkání: Pro kluky to byla dlouhá doba, ale už ví, jaké to je vyhrát a taky po zápase byla velká radost. První poločas byl z naší strany velmi povedený, jak herně, tak výsledkově a vše řídil kvalitním výkonem Ondra Hanžl. Bohužel druhý poločas už to taková sláva nebyla. Nejdříve zbytečná penalta, kterou se dostal soupeř na koně a pak naše neschopnost proměnit nějaký útok v branku. Svůj debut má za sebou Michal Kotva z mladších žáků a díky jeho fantastickému zákroku nešly Nýřany do vedení. Na konci zápasu se nám konečně podařil proměnit jeden z brejků a Tomáš Bastyúr pečetil výsledek na 3:2 hlavní trenér: Miroslav Šiml asistent trenéra: Jan Špeta a Jiří Sedláček vedoucí týmu: Dominik Fajer