top of page

Vyrovnaná hra, ale nedáváme branky

Aktualizováno: 19. 10. 2022

Mistrovské utkání (16.10.2022, místo utkání Dobřany)

Dobřany / Štěnice - TJ Sokol Město Touškov 3:1 (1:0) branky: Smejkal sestava: Toffl, Hrabě, Šlechta, Bastyúr T., Shpachynskyi, Sedláček, Bastyúr D., Hanžl, Týmr, Pelant, Kudrnáč hokejové střídání: Špeta, Řeřicha, Zelenka, Holmik, Smejkal

hodnocení utkání: Další zápas se odehrál v Dobřanech, kde po vyrovnaném průběhu přišla porážka 3:1. První poločas měli mírnou převahu domácí, ale do vyložených šancí se moc nedostávali. Největší naše šance zůstala nevyužita kdy Smejkala vychytal domácí brankař. Pak přišla ještě výborná akce v které byl Hrabě opět chycená brankařem. Bohužel v poslední minutě jsme propadli ve středu hřiště a poločas prohráli 1:0. Ve druhém poločase jsme měli převahu my, ale šance řešili s malým důrazem nebo zasáhl výborný brankař domácích. Pak přišlo zaváhání našeho brankaře, kdy pustil střelu z velké dálky a zápas se tím zlomil. Dokázali jsme už jen snížit Smejkal. hlavní trenér: Jiří Krbeček, asistent trenéra: Jan Špeta vedoucí týmu: Aleš Král