Výsledek neodpovídá předvedené hře

Aktualizováno: 6. 3. 2023

Přátelské utkání (2.3.2023, místo utkání Stříbro UMT.)

TJ Baník Stříbro - TJ Sokol Město Touškov 7:1 (2:0) branky: Bastyúr T. sestava: Toffl, Kudrnáč, Hrabě, Špeta, Bastyúr D., Váňa, Shpachynskyi, Hanžl O., Týmr, Smejkal, Bastyúr T. střídání: Zelenka, Brozman, Sedláček

hodnocení utkání: Ke konci přípravy jsem chtěl soupeře hrajícího krajský přebor, nejen že jsem chtěl vidět rozdíl v soutěžích, ale také opět zjistit morální nastavení týmu. Kluci odehráli velmi dobré utkání. Kdyby na začátku zápasu a na začátku poločasu byla větší koncentrace, nemusely se obdržet zbytečné branky a také ta 15 minutovka ve druhé půli, kdy dostaneme 4 branky, je trestohudná. Zápas mi ukázal kluky, kteří dokážou táhnout tým, i jsem si ověřil, že pokud bude Daniel Bastyúr na sobě pracovat, vyroste z něho dobrý fotbalista. Ale také kluky, se kterými se bude muset hodně pracovat a jejich nastavení individualistů změnit na týmové pojetí. Pozitivní na celém zápase bylo, že kluci i s tímto soupeřem chtěli hrát fotbal, kombinovat, přecházet 1:1 a to je velké plus. Pokud dokážeme celkovou mentalitu týmu dát na jednu vlnu, nemáme se na jaře čeho bát. hlavní trenér: Miroslav Šiml asistent trenéra: Jan Špeta a Jiří Sedláček vedoucí týmu: Dominik Fajer