Výkon byl i přes chyby celkem pozitivní

Aktualizováno: 28. 8. 2021

TJ Sokol Mrákov - TJ Sokol Město Touškov 2:1 (1:0)

Sestava: Polívka, Štýs, Hrbek, Zimmerhackl, König R., Sedláček, Pelant, Hanžl, Toffl, Kadlec, Týmr

Hokejové střídání: Weisskopf, Topinka, Šlechta, Fleissig, Hrabě

Branky: Týmr

První mistrovské utkání sehráli starší žáci v Mrákově. Po slušném výkonu jsme prohráli 2:1. V podstatě měsíc jsme netrénovali a nesehráli jediný přátelský zápas, což bylo samozřejmě znát. Někteří se na hřišti chvilku hledali, chyběla zápasová praxe, ale postupně se hra vyrovnala. Nepřesnosti v kombinaci a často špatné řešení situací se dařilo nahradit bojovností. Vynikající výkon podal Polívka v brance držel nás a chytil minimálně 5 golů. Je škoda, že v závěru se nepodařilo využít několik šancí, bod by byl pro kluky povzbuzením.V každém případě výkon byl i přes chyby celkem pozitivní, jen je potřeba dohnat tréninkový výpadek.

Hlavní trenér: Jiří Krbeček