Z Bolevce vezeme 2 body

Aktualizováno: 24. 5. 2022

Mistrovské utkání (21.5.2022, místo utkání Bolevec):

SSC Bolevec - TJ Sokol Město Touškov 1:1 (1:0), P.K.: 4:5 branky: Kadlec sestava: Polívka - Konig, Pelant, Šlechta, Týmr - Štýs, Shpachynskyi - Weisskopf, Kadlec, Hanžl - Zimmerhackl střídání: Hrbek, Hrabě, Bastyúr

hodnocení utkání: V dalším zápase nastoupili starší žáci na umělé trávě v Bolevci. Po slušném výkonu vybojovali bod za remízu 1:1 a další se podařilo přidat v penaltách, které jsme vyhráli 5:4. Měli jsme velmi dobrý vstup do zápasu, soupeře do ničeho nepouštěli a dokázali jsme hrozit z brejků. Postupně nás soupeř začal přehrávat, hlavně díky vyspělosti svých hráčů a v poslední minutě jsme inkasovali. Druhá půle znovu slušný začátek neproměněná tutovka Kadlec a chvilku nato stejný hráč dokázal vyrovnat. Po 20.min nám docházeli síly a soupeř se začal prosazovat, naštěstí své šance zahazoval. V závěru jsme mohli vyhrát po hezké kombinaci Kadlec, Hanžl netrefil Zimmerhackl prázdnou branku. Kluci závěr zápasu výborně odmakali a odbojovali a dovedli zápas k penaltám, které jsme dokázali zvládnout. Výborný výkon celé obranné čtveřice a spolehlivý Polívka. hlavní trenér: Jiří Krbeček asistenti trenéra: Aleš Král, Bořek Kadlec