Z Chrástu vezeme zasloužený bod

Aktualizováno: 18. 9. 2023

Mistrovské utkání (16.9.2023, místo utkání Chrást)

FC Spartak Chrást - TJ Sokol Město Touškov 2:2 (0:1) branky: Karbusický (pen.), Rolko sestava: Šilhánek, Fajer, Půta, Šimice, Voith, Rolko, Špánek (58 min.), Karbusický, Hodek (79 min.), Popelka (79 min.), Bouzek střídání: Foltýn (58 min.), Kupec (79 min.), Strnad (79 min.), Zahradník

hodnocení utkání: Remízu s předním týmem soutěže přijímáme. Průběh ovlivnily naše neproměnné příležitosti na začátcích obou poločasů. Na druhou stranu musíme být rádi, že neplatilo nedáš - dostaneš. Přesto jsme šli do kabin z jedno gólovým náskokem po proměněném pokutovém kopu Ondrou Karbusickým. V Druhém poločasu na nás bylo vidět úbytek sil a nedůraz, který Chrást dokonale využil ve svoje vedení. Deset minut před koncem šel rozehrávat rohový kop Zdeněk Rolko a k překvapení všech míč zapadl za gólmanova záda. Dalších šancí se už diváci nedočkali. hlavní trenér: Marek Votípka vedoucí týmu: Petr Komanec