Z Domažlic odjíždíme bez bodu

Aktualizováno: 19. 3. 2023

Mistrovské utkání (19.3.2023, místo utkání Domažlice UMT.)

TJ Jiskra Domažlice "B" - TJ Sokol Město Touškov 4:0 (2:0) branky: sestava: Toffl, Řeřicha, Hrabě, Špeta, Bastyúr D., Váňa, Shpachynskyi, Hanžl O., Týmr, Smejkal, Bastyúr T. střídání: Zelenka, Brozman, Sedláček

hodnocení utkání: I přesto, že domácí byli jasným favoritem, chtěli trenéři přivézt do Touškova alespoň bod. Celý zápas byl velmi vyrovnaný, pouze na domácích byla patrná lepší práce s balónem. První obdržená branka byla po lehkém překopnutí obrany, kdy si kluci nezajistili, aby se toto nestávalo. Druhá branka padla po špatné nahrávce Dana Bastyúra, který se ale pod tlakem snažil fotbalově vyřešit podčíslení, myšlenka to byla dobrá, ale provedení bylo horší. I na naší straně byly nějaké šance, ale vždy to končilo na velkém vápně.

Do druhého poločasu se šlo s odhodláním, že dokážeme minimálně vyrovnat skóre, ale i ve druhém poločase odžíme dvě laciné branky. Karel Smejkal jde opět sám na brankáře a opět jako v prvním zápase vybere špatné řešení a nedává...

Klukům se nedá odepřít snaha, ale sráží je nekvalita v technice a bohužel i taktické myšlení. Pochválit můžeme Ondru Hanžla, opět velmi dobrý výkon. hlavní trenér: Miroslav Šiml asistent trenéra: Jan Špeta a Jiří Sedláček vedoucí týmu: Dominik Fajer