Z Horní Břízy jedeme bez bodu

Mistrovské utkání (27.3.2022, místo utkání Horní Bříza):

SK Horní Bříza - TJ Sokol Město Touškov 4:1 (3:0) branky: Kadlec sestava: Polívka - Hrbek, Pelant, Toffl, Týmr - Štýs, Šlechta - Weisskopf, Kadlec, Hanžl - Bastyúr T. střídání: Hrabě, Zimmerhackl, Liška, König

hodnocení utkání: Další kolo jsme odehráli v Horní Bříze, kde jsme prohráli 4:1. Na výborně připraveném domácím trávníku jsme neodehráli špatný zápas, bohužel rozhodla produktivita v koncovce. Zápas byl 20.minut vyrovnaný, vycházeli jsme s pozorné defenzivy a pokoušeli se o rychlé brejky, které jen díky špatné finální přihrávce nevycházeli. Pak přišla nepřesná rozehrávka našeho brankáře a prohrávali jsme 1:0. Dokázali jsme si vytvořit 3-4 gólové šance, ale řešili je špatně vždy trefení domácího brankaře. Dvě chyby v defenzivě znamenali dva góly a poločas 3:0. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a snížili na 3:1 Kadlec během 5.min přišla další chyba, kdy po našem rohu a dalším nedůrazu v obraně zvýšili domácí na 4:1. Měli jsme ještě několik možností na snížení výsledku, ale bohužel naše těžce vypracované šance neřešíme dobře. Herně byl zápas vyrovnaný a kluci zaslouží pochvalu za bojovnost až do konce, bohužel fotbal rozhodují góly a ty jsme vstřelit nedokázali a soupeři vlastními chybami branky nabídli. hlavní trenér: Jiří Krbeček asistenti trenéra: Aleš Král, Bořek Kadlec