Z Kralovic vezeme 3 body

Aktualizováno: 1. 6. 2022

Mistrovské utkání (29.5.2022, místo utkání Kralovice):

TJ Sokol Kralovice - TJ Sokol Město Touškov 1:2 (0:2) branky: 2x Kadlec sestava: Polívka - König, Pelant, Šlechta, Týmr - Štýs, Shpachynskyi - Weisskopf, Kadlec, Hanžl - Zimmerhackl střídání: Hrbek, Hrabě, Bastyúr, Toffl

hodnocení utkání: V nedělním zápase dokázali starší žáci vyhrát v Kralovicích 2:1. Podali jsme velmi zodpovědný výkon v defenzivě a dokázali navázat na výhru v Bolevci. Znovu velmi dobře stopeři Pelant Šlechta a výborný Polívka v brance to byl základ k vítězství. Do poločasu se dokázal 2x prosadit Kadlec a soupeř moc šancí neměl. Druhý poločas přece jen zvýšený tlak domácích zranění Kadlece nás dostávalo pod tlak, ale díky výborným výkonům obrany a brankaře dokázali snížit až 5.minut před koncem. V závěru zápasu jsme mohli ještě skore navýšit ale Hrabě a Hanžl své šance neproměnili. Kluci zápas poctivě odmakali a kde chyběla fotbalovost dokázali zabojovat. Tři výhry v řadě jsou určitě povzbuzením do závěrečných kol. hlavní trenér: Jiří Krbeček asistenti trenéra: Aleš Král, Bořek Kadlec