Z Malesic bez bodu

TJ Sokol Malesice - TJ Sokol Město Touškov 5:4 (4:1)

Sestava: Pecl, Papež (45 min.), Šimice, Mezera, Voith, Foltýn (45 min.), Rolko, Fleissig, Hodek, Karbusický, Bouzek

Střídání: Zahradník (45 min.), Balek (79 min.)

Branky: 2x Karbusický (45, 83 min.), Bouzek (69 min.), Balek (89 min.)

Věděli jsme, že soupeř bude hrát na brejky, snažit se využívat dlouhé nákopy za obranu, protože v útoku má rychlé hráče. Prvních 15 minut jsme drželi balon na nohou my a i přes to, že jsme si nevypracovali žádnou vyloženou šanci, snad jen trestný kop a pár rohů, balon jsme měli pod kontrolou a tempo hry diktovali. Bohužel, pak nastalo to, co jsme si říkali, rychlé brejky domácích na které jsme nebyli schopni zareagovat. Soupeř je využil a ve 40 minutě vypadalo skóre hrůzostrašně a prohrávali jsme 4-0, do půle se nám ještě povedlo snížit na 4-1. Druhou půli jsme odehráli v obraně důstojněji, kluci vzadu brejky soupeře pohlídali a i díky tomu se nám povedlo ještě zápas zdramatizovat. Bohužel na body to nestačilo a nezbývá než soupeři pogratulovat a příště doma odčinit prohru a zvítězit.

Hlavní trenér: Petr Komanec