top of page

Z Malesic si odvážíme 3 body

Aktualizováno: 5. 10. 2022

Mistrovské utkání (25.9.2022, místo utkání Malesice)

TJ Sokol Malesice - TJ Sokol Město Touškov 2:7 (1:3) branky: 2x Foltýn, Nečina, Balek, Havel, Poláček, Drahoňovský sestava: Prášek, Kupec, Foltýn, Vyšata, Böhm, Jedlička, Pachl, Havel P., Bartůněk, Balek, Poláček střídání: Nečina, Drahoňovský, Mašek, Wagner D.

hodnocení utkání: Do zápasu s favorizovaným soupeřem jsme vstoupili zodpovědně a už od začátku utkání B-tým vedl. Soupeř sice vytvářel tlak, který však hasila obrana a brankář Daniel Prášek. Po půli, která skončila 1:3, však ještě nebylo rozhodnuto. Proti zažité tradici naši hráči přistoupili k 2. poločasu s pokorou a klidem a jen dokončili, trápení domácích. Nutno podotknout pomoc Pavla Foltýna ml., který svým výkonem pomohl B-týmu k zisku 3 bodů. hlavní trenér: hlavní trenér: asistent trenéra: Pavel Vyšata

vedoucí týmu: David Halouska

16 zobrazení0 komentářů

Comments


Zpět
bottom of page