top of page

Z Mladotic odjíždíme bez bodu

Aktualizováno: 7. 4.

Mistrovské utkání (23.3.2024, místo utkání Mladotice)

TJ Sokol Mladotice - TJ Sokol Město Touškov 3:1 (1:0)   branky: Bouzek sestava: Šilhánek, Havel, Voith, Šimice, Fajer, Rolko, Špánek (60 min.), Karbusický, Zahradník, Foltýn (60 min.), Končel (45 min.) střídání: Hodek (60 min.), Bouzek (45 min.), Trsek (60 min.), Zach, Prokop

hodnocení utkání: V úvodu utkání jsme byli aktivnější a vytvořili si i několik gólových příležitostí. Pět minut před přestávkou jsme nedodrželi postavení při bránění a soupeř nás potrestal. Do druhé půle jsem vyměnil útočného debutanta Hrabáka, který podal solidní výkon, ale postupně mu odcházeli síly. Jeho místo zaujal čerstvý Bouzek. Brzy na něj byl odpískán pokutový kop, který však Karbusický zahodil. Na lavičce jsme i díky dorostencům měli dostatečný počet hráčů a tak se nabízelo další oživení. Ze hry byl stažen Foltýn a Špánek. Na plac přišli Trsek s Hodkem. Aktivní Bouzek dokázal vyrovnat, ale naše radost netrvala dlouho. Nedokázali jsme pokrýt prostor ze kterého soupeř prostě góly dává. Ve snaze o vyrovnání jsme změnili rozestavení. Ze hřiště odešel Hael a do zálohy přišel mladý Zach. Hra na tři obránce to už je loterie ,,buď a nebo". U nás to tentokrát bylo ,,nebo". Toto rozestavení nám nesedlo a Mladotice potvrdili vítězství třetím gólem. hlavní trenér: Marek Votípka  vedoucí týmu: Petr Komanec