TJ Sokol Mrákov - TJ Sokol Město Touškov 4:2 (2:1)

Sestava: Polívka – Toffl, Hanžl, Walzer, Šlechta, Považan, Zach, Šmat, Šedivý J., Pelant T., Kadlec

Hokejové střídání: Weisskopf, Vaňač, Pelant D., Hrabě, Šedivý L.

Branky: 30. Pelant D., 68. Šedivý L.

K dalšímu zápasu nastoupili starší žáci v Mrákově, kde prohráli 4:2. Vypadalo, že proti nám bude hrát mladší dorost soupeř byl velmi vyspělí všichni 180 cm. Nebylo to z jejich strany o fotbale, ale jen o síle a dlouhých nákopech. Bohužel 1.poločas jsme se báli hráli ustrašeně nechodili do soubojů a nepřistupovali k hráčům. S důraznou hrou se vypořádali jen Považan a Šmat a fotbalové řešení bylo znovu jen od Zacha, Pelanta D. a Kadlece ostatní hrají alibisticky bez pohybu a nabídky. Po důrazné domluvě se hra ve druhé půli vyrovnala v soubojích přišel důraz, hru jsme posunuli nahoru a dokázali vyrovnat. V závěru se projevila fyzická síla soupeře spoustu šancí pochytal výborný Polívka, bohužel 5.min před koncem spíš odkop než střela skončil v šibenici naší branky a těsně před koncem ještě jeden gól. Vadí, že si něco řekneme a hráči to nedodrží jako by neposlouchali. U některých to vypadá, že se jdou proběhnout a odehrát co musí, nepřidají nic navíc je třeba v nich probudit větší zapálení pro výsledek a poprat se i s většími kluky.

Hlavní trenér: Jiří Krbeček