Z Plané vezeme vysokou prohru

Aktualizováno: 29. 6. 2022

Mistrovské utkání (7.5.2022, místo utkání Planá):

FK Planá - TJ Sokol Město Touškov 7:1 (4:0) branky: Weisskopf sestava: Polívka - Týmr, Pelant, Šlechta, Bastyúr, Hrabě, König, Shpachynskyi, Hanžl, Weisskopf, Hrbek střídání: Huspek, Štýs

hodnocení utkání: Starší žáci sehráli další kolo v Plané. V oslabené sestavě jsme moc šancí neměli a podlehli 7:1 (4:0). Soupeř byl výrazně vyspělejší, ale dokázali jsme držet krok 30.minut. Pozorná obrana a výborný Polívka odolávala zlom zápasu přišel v posledních 10 minutách poločasu kdy jsme inkasovali 3x a zápas byl rozhodnut. Druhý poločas jsme dokázali snížit Weisskopf, ale soupeř nás dál přehrával. Moc šancí jsme si vytvořit nedokázali a zápas se vyvíjel jednoznačně. hlavní trenér: Jiří Krbeček asistenti trenéra: Aleš Král, Bořek Kadlec