Z Plzence si odvážíme remízu

Aktualizováno: 12. 9. 2022

Mistrovské utkání (9.9.2022, místo utkání Starý Plzenec)

SK Starý Plzenec "B" - TJ Sokol Město Touškov 2:2 (1:1) branky: Foltýn, Vyšata sestava: Čása , Böhm, Balek, Wagner D., Vyšata, Foltýn, Nečina, Pachl, Havel, Poláček, Kumpera střídání: Wagner M., Drahoňovský

hodnocení utkání: Na těžkém terénu měli někteří hráči starosti s pohybem. Dvakrát jsme vedli, bohužel soupeř vždy dokázal zareagovat. Škoda hlavně obdrženého gólu na konci poločasu, kdy jsme zbytečně (částečně i vlivem terénu) ztratili balon na útočné polovině a z brejku zbytečně inkasovali těsně před přestávkou. Soupeř střídal více hráčů, v druhém poločase nám docházely síly. Je třeba získat více klidu při zakládání útočných akcí, hodně míčů jsme zbytečně odevzdávali soupeři a poté znovu pracně získávali zpět. Utkání bylo otevřené až do konce, myslím si, že je dělba bodů spravedlivá.

Pochvala týmu za bojovnost a obětavost v osobních soubojích. hlavní trenér: Aleš Wagner, asistent trenéra: Pavel Vyšata

vedoucí týmu: David Halouska