top of page

Z Vejprnic odjíždíme bez bodů

Mistrovské utkání (29.10.2023, místo utkání Vejprnice)

SK Slavia Vejprnice "B" - TJ Sokol Město Touškov 6:3 (4:2) branky: Rolko, Šedivý J., Karbusický sestava: Nedvěd, Šedivý L. (46 min.), Šimice, Voith, Špánek, Rolko (46 min.), Karbusický, Zahradník, Hodek, Foltýn, Zach (71 min.) střídání: Šedivý J. (45 min.), Kupec (45 min.), Sládek (71 min.)

hodnocení utkání: První Touškovský tým se ocitá ve složité situaci, kdy nám z různých důvodů přišlo jedenáct omluvenek .

Bylo tedy jasné, že pouze odhodlání na rezervu Vejprnic stačit nebude.

V první půli jsme propadali v obranné činnosti a domácí průnikové přihrávky za spolupráce postranního rozhodčího proměnili.

My jsme byli stále ve hře, střelili dvě branky a za zmínku stojí i nastřelená tyč Andym. Do druhé půle jsme provedli dvě změny, zápas herně vyrovnali. Přišli naše šance. Utkání pak ovlivnil hlavní rozhodčí ,který zůstal slepý po ruce domácího hráče. Ten totiž zastavil přihrávku na našeho útočníka, který by postupoval sám na brankáře.V obrovské šanci se ocit střídající Kupec ,ale neproměnil.

To, že má domácí gólman dobře postavené tyče, zaznamenalo dvakrát

orazítkované břevno .

Na rozdíl jediného gólu snížil až Kuba Šedivý. Naše radost však trvala velice krátce. Definitivní naději nám domácí vzali pátým gólem. hlavní trenér: Marek Votípka vedoucí týmu: Petr Komanec